Asociace Crowdfundingových Platforem

Chci se stát členem

Asociace Crowdfundingových Platforem

CROWDFUNDING V SR

Největší zkušenost s crowdfundingem na Slovensku má neziskový sektor a tzv. dárcovské portály, což lze připsat nedůvěře v jiné než klasické bankovní finanční nástroje.

V současnosti však již na Slovensku působí crowdfundingové platformy v každé ze čtyř základních oblastí a také lze uvést, že rozvoj v oblasti digitálních technologií umožňuje vytváření nových nástrojů, které si získávají důvěru i mezi slovenskými investory, podnikateli a veřejností.

Profesionalizace a vysoké standardy, které si nastavily slovenské platformy i v oblasti investic, podnikání, zda pokrytí potřeb spotřebitelů, získávají stále větší důvěru veřejnosti a investorů, což představuje dobré podhoubí na rozvoj crowdfundingu na Slovensku.

Nabízí vysokou diverzifikaci investičních projektů působících v technologických ale i netechnologických odvětvích, přičemž je vhodnější pro projekty s vysokou přidanou hodnotou, které vydělávají v pozdějších fázích svého životního cyklu.

Crowdberry navíc poskytuje možnost výběru mezi aktivním investorem, který nám poskytne spolu s kapitálem i své zkušenosti a znalosti, nebo naopak pasivním investorem, který vloží do hry jen kapitál. Pokud se Vám někde doma nepovaluje minimálně 10 000 €, na investování můžete rovnou zapomenout, v případě, že je projekt Váš minimální částka sbírky je 100 000 €.

Across Crowd, platforma stojící za renomovanou skupinou Across, nabízí jedinečný přístup k investicím, spojující privátní investování s možností participace běžných investorů.

Across působí na slovenském trhu od roku 2002 s aktivy přesahujícími 700 milionů eur.
Skupina investuje nejen do nemovitostí, ale i do hotelnictví, reality, zdravotnictví a private equity projektů.

Investoři mohou zvolit projekty v oblastech technologie, startupů, ale i ve firmách z fintech, logistiky, developmentu, medicíny a maloobchodu.

 

Scroll to Top