Asociace Crowdfundingových Platforem

Chci se stát členem

Asociace Crowdfundingových Platforem

 

Colors of Finance je jedno z najväčších podujatí pre finančných profesionálov, kde majú možnosť vymieňať si svoje skúsenosti, či myšlienky a poznatky z finančného sveta.

 

Naša asociácia crowfundingových platforiem bude rovnako aktívnym účastníkom, budeme Vám k dispozícii na našom stánku, kde budete mať možnosť osobne stretnúť odborníkov z Čiech, Slovenska a aj zahraničia, ktorý sa segmentom crowdfundingu aktívne zaoberajú.

 

Členka asociácie Mgr. Andrea Milecová, MBA bude moderovať vlastnú panelovú diskusiu na tému Crowdfunding alebo peniaze letajú vzduchom? Má pozvaných vzácnych hostí ako z radou crowdfundingových platforiem, tak nórskeho profesofa a veľkého odborníka na crowdfunding prof. Rotema Shneora z UIA Crowdfunding Research Center z Nórska, ktorý sa témou crowdfundingu aktívne zaoberá naprieč celou Európou už viac ako 10 rokov.

 

Príďte si vypočuť nové poznatky o tom ako crowdfunding funguje, ako môže ovplyvniť Vaše podnikanie, aké prínosy môže mať pre Váš projekt, ak ho umiestnite na crowdfundingovú platfromu, a ako viete preraziť do celej Europy napr. so svojím start-upom.

Scroll to Top